שחרור ממעצר

שחרור ממעצר – מעצרו של אדם החשוד או נאשם בביצוע עבירה פלילית הינו אחד ההליכים המשמעותיים ביותר שכן מדובר בשלילת חירותו של אדם, בו בעת שהוא בחזקת חף מפשע.

קיימים שני סוגים עיקריים של הליכי מעצר: הראשון נקרא מעצר ימים, (מעצר לצורכי חקירה) שבו עוצרים את החשוד בזמן שהחקירה מתנהלת, והשני נקרא מעצר עד תום ההליכים, שבו ולאחר הגשת כתב אישום, עוצרים את הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו. 

מעצרו של אדם יכול להתחיל הן מכוח סמכות הנתונה לשוטר והן מכוח צו של שופט. התנהלות נכונה בשלבים הראשונים של המעצר הינה קריטית ועשויה לקבוע את גורל התיק., ולכן, כאשר אדם נעצר, יש ליצור קשר בדחיפות עם עורך דין פלילי | עורך דין מעצרים מנוסה, על מנת שזה יעלה את הטענות המתאימות שעוזרות לחשוד או לנאשם, ובכך יביא ל- שחרור ממעצר, או לכל הפחות יגדיל את הסיכוי לכך באופן משמעותי.

הסתבכתם בפליליים? זקוקים לעורך דין פלילי לצורך שחרור ממעצר? התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, באופן מיידי וללא התחייבות!

עורך דין פלילי מומלץ
עורך דין אופיר מזר

עורך דין פלילי שחרור ממעצר

ייצוג על ידי עורך דין פלילי לצורך שחרור ממעצר – ישנה חשיבות רבה ביותר להתנהלות נכונה ומקצועית כבר בשלבים הראשונים של המעצר, וזאת משני סיבות עיקריות: הסיבה הראשונה קשורה לכך שכאשר אדם עצור אזי מצבו הנפשי יהיה בדרך כלל ירוד, הוא יהיה חשוף לעשות טעויות, ולעיתים אף יהיה מוכן להודות בעבירות שלא ביצע. הסיבה השנייה שבגינה יש לתת חשיבות רבה להליך המעצר נובעת מכך שלא מעט מחקרים הראו ששופטים באופן לא מודע נוטים להשית יותר עונשי מאסר על עצורים, מאשר על כאלו שאינם עצורים – ככל הנראה, הדבר נובע מכך שיותר קל להמשיך ולשלול את חירותו של אדם, אם זו כבר נשללה קודם לכן.

לאור האמור לעיל', ועל מנת להשיג שחרור ממעצר כמה שיותר מהר, מומלץ להיות מיוצג על ידי עורך דין מעצרים מנוסה, שיעלה את הטענות המתאימות, שיתקוף את עילות המעצר השונות, ושישכנע את בית המשפט לשחרר את החשוד או הנאשם מן המעצר.

הסתבכתם בפליליים? מחפשים עורך דין מעצרים? צריכים עורך דין לצורך שחרור ממעצר? משרד עורך דין פלילי | עורכי דין פלילי אופיר מזר ואיתן כבריאן מלווה ומייצג חשודים ונאשמים בהליכי מעצר – זמינות של 24 שעות ביממה, בכל רחבי הארץ.