עורך דין אלימות במשפחה

עורך דין אלימות במשפחה – עבירות אלימות במשפחה הינן מורכבות וחמורות ביותר. בין העבירות ניתן למצוא: עבירות תקיפת בן זוג, עבירות מין במשפחה, עבירות התעללות בקטין וחסר ישע, ניכור הורי והסתה, ועוד.

בבואו של בית המשפט לגזור את דינו של מי שהורשע בעבירות אלימות במשפחה, ישקול בית המשפט בין היתר, את נסיבות ביצוע העבירה, את עברו הפלילי של הנאשם, את מערכת היחסים בין הצדדים, את הנזק שנגרם לקרבן העבירה, ועוד.

ככל שנחקרת באזהרה או שהוגש נגדך כתב אישום בעבירות אלימות במשפחה, מומלץ להתייעץ בדחיפות עם עורך דין פלילי | עורך דין אלימות במשפחה מנוסה, שידע לזהות את הנקודות החשובות שעוזרות לך, שיוכל לסייע לך לשמור על זכויותיך, ושלעיתים אף יוכל להביא לביטול כתב האישום. 

משרד עורך דין פלילי | עורך דין אלימות במשפחה אופיר מזר מלווה ומייצג חשודים ונאשמים בכל סוגי עבירות האלימות שבתוך המשפחה – זמינות 24 שעות ביממה בכל רחבי הארץ! 

עורך דין אלימות במשפחה

עבירות אלימות במשפחה

עורך דין אלימות במשפחה | עבירות אלימות במשפחה – המונח אלימות במשפחה או אלמ"ב מתייחס לכל התנהגות אלימה המתרחשת במסגרת התא המשפחתי, כלפי בן משפחה, ולרבות בין כאלו שהיו בני זוג בעבר. אלימות בתא המשפחתי יכולה לבוא במספר אופנים: אלימות פיסית – תקיפת בן זוג, עבירות כלפי קטינים – התעללות בקטין וחסר ישע, אלימות מילולית – איומים, ניכור הורי והסתה, אלימות נפשית, אלימות כלכלית, עבירות מין במשפחה ועוד. 

אלימות במשפחה הינה אחת התופעות הקשות ביותר שמטרידות את החברה בישראל. פעמים רבות מבוצעות עבירות חמורות בתוך במשפחה, אך אלו אינן נחשפות מכיוון שהצדדים מעדיפים לטייח את המצב, על מנת שלא לפרק את התא המשפחתי. החוק בישראל מתייחס בחומרה רבה לעבירות אלימות בתוך המשפחה, לדוגמה: העונש על עבירת תקיפה רגילה יכול להגיע לשנתיים מאסר, אך אם התקיפה נעשתה כלפי משפחה אזי העונש מוכפל ויכול להגיע עד 4 שנות מאסר.  

כחלק מהניסיון לצמצם את התופעה הקשה הזו של עבירות בתוך המשפחה, בחר המחוקק בישראל לחוקק חוק ייעודי למניעת אלימות במשפחה, להלן: חוק למניעת אלימות במשפחה, תשנ"א-1991. החוק מסמיך את בית המשפט לתת צווי הגנה, צווים למניעת הטרדה מאיימת ועוד. 

גורמי החקירה השונים רגישים במיוחד בכל הקשור לעבירות שנעשות בתוך המשפחה, ולכן, ככל שהוגשה נגדך תלונה על אלימות במשפחה (בין אם תלונת אמת ובין אם תלונת שווא), מומלץ ליצור קשר בדחיפות עם עורך דין פלילי | עורך דין אלימות במשפחה מנוסה, שיידע להתמודד מול הטענות השונות, שיעזור לך לשמור על זכויותיך, ושלעיתים אף יביא לסגירת תיק החקירה ו/או ביטול כתב האישום. 

משרד עורך דין פלילי | עורך דין אלימות במשפחה אופיר מזר מלווה ומייצג חשודים ונאשמים בכל סוגי התיקים של אלימות במשפחה., בנחישות, בנאמנות, ובמקצועיות חסרת פשרות. 

עורך דין אלימות במשפחה

לחיפוש נושאים באתר:

 

הסתבכתם בפליליים? מחפשים עורך דין פלילי דחוף? צריכים ייעוץ לפני חקירת משטרה? מחפשים עורך דין פלילי מומלץ? משרד עו"ד פלילי | עורך דין אלימות במשפחה אופיר מזר, מלווה ומייצג חשודים ונאשמים בכל שלבי ההליך הפלילי – זמינות 24/7 בכל רחבי הארץ!