עורך דין פלילי תחומי עיסוק

משרד עורך דין פלילי | עורכי דין פלילי אופיר מזר ואיתן כבריאן עוסק בליווי וייצוג של חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה. המשרד זמין 24 שעות ביממה, ומספק שירות בכל רחבי הארץ. הסתבכתם בפליליים? צריכים ייצוג בהליך פלילי? מעוניינים ללמוד על מצבכם המשפטי? התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, ללא התחייבות!

תחומי עיסוק המשרד מתמחה בכל סוגי העבירות הפליליות, החל מהקלות ביותר ועד לחמורות ביותר, דוגמת רצח, אונס וכו'. להלן מאמרים נבחרים העוסקים בעיקר העבירות שבטיפול המשרד:

עורך דין פלילי מומלץ
עורך דין אופיר מזר

בחירת עורך דין פלילי

איך לבחור עורך דין פליליכיצד לבחור עורך דין פלילי | איך בוחרים עורך דין פלילי – רבים מהלקוחות שמסתבכים בפליליים מעוניינים לשכור את שרותיו של עו"ד פלילי מנוסה על מנת שזה יחלץ אותם מהצרה שאליה נקלעו. עם זאת, רבים מהלקוחות אינם יודעים כיצד לבחור עורך דין פלילי | איך בוחרים עורך דין פלילי, אילו תכונות לחפש אצל עורך הדין, באילו נקודות להתמקד וכו'. על מנת להקל על התהליך, פירטתי עבורכם מספר קריטריונים חשובים שיש לשים לב אליהם כאשר אתם בוחרים עורך דין פלילי:

1. עורך דין פלילי יוצא רשויות התביעה – אחד הדברים החשובים ביותר לשים לב אליהם כאשר אתם בוחרים עו"ד פלילי | עורך דין פלילי הוא האם אותו עו"ד פלילי מכיר מקרוב את דרך העבודה של רשויות התביעה. ישנה חשיבות רבה לשכור את שרותיו של עו"ד פלילי שבעברו עבד בתביעה המשטרתית או בפרקליטות, שכן עו"ד פלילי שכזה שמכיר את אופן קבלת ההחלטות על ידי רשויות התביעה ידע באילו נקודות עליו להתמקד, היכן ללחוץ וכו'. 

2. עורך דין פלילי שעיקר עיסוקו בתחום הפלילי – אחת הנקודות המהותיות שאותן יש לבדוק היא האם אותו עורך הדין שאת שרותיו אתם רוצים לשכור עוסק בעיקר בתחום הפלילי או שהוא עוסק בכל מיני תחומים ושהתחום הפלילי הוא עוד אחד מתחומי העיסוק המשפטיים של אותו עורך הדין. ישנה חשיבות רבה לבחור עו"ד פלילי שרוב ככל עיסוקו הינו אך בתחום הפלילי שכן עו"ד פלילי | עורך דין פלילי שכזה יהיה בדרך כלל בקיא ברזי החוק הפלילי, כמו גם יהיה בקיא ומעודכן בפסיקות בתי המשפט. 

3. עורך דין פלילי שזמין עבורכם באופן ישיר –  ישנה חשיבות רבה לזמינות של אותו עו"ד פלילי שאת שרותיו אתם רוצים לשכור. כאשר אתם בוחרים עו"ד פלילי | עורך דין פלילי אתם רוצים לדעת שאותו עו"ד פלילי יהיה זמין עבורכם באופן ישיר ושלא תצטרכו לעבור כמה מזכירות עד שתגיעו אליו. 

4. עורך דין פלילי סבלני וקשוב – עורך דין פלילי שמתאים עבורכם הוא זה שקשוב לבעיות שלכם. זאת ועוד, מכיוון שהליך פלילי הינו אירוע מטלטל עבור החשוד או הנאשם אזי ישנה חשיבות רבה לכך שתבחרו עו"ד פלילי | עורך דין פלילי סבלני ואמפתי שיבין אתכם ושיענה במפורט על כל השאלות שלכם. 

5. עורך דין פלילי בעל יחסי אנוש מצוינים – אחת התכונות החשובות שאתם צריכים לחפש אצל עו"ד פלילי מסוים וזאת בטרם תשכרו את שרותיו היא תקשורת בין אישית טובה ויחסי אנוש מצוינים. יש לזכור שפעמים רבות נדרש עורך הדין הפלילי לנהל משא ומתן ו/או לתקשר עם גורמים שונים הקשורים בתיק כדוגמת: שירות המבחן, רשויות התביעה, בית המשפט וכו', ולכן, עו"ד פלילי | עורך דין פלילי בעל תקשורת בין אישית טובה ויחסי אנוש מצוינים ידע לתקשר טוב יותר עם אותם גורמים, ובכך יגדיל את הסיכוי להשיג עבורכם את המיטב.

כפי שניתן לראות, בחירת עורך דין פלילי עשויה להיות משימה לא פשוטה, ובפרט אם אתם מחפשים עורך דין פלילי מומלץ בעל תכונות מיוחדות ומאפיינים ספציפיים. להרחבה בנושא ראו ערך: איך לבחור עורך דין פלילי

ייעוץ משפטי מעורך דין פלילי

רבים מאלו שמסתבכים בעבירות פליליות מוצאים את עצמם במצב של לחץ וחוסר וודאות. כתוצאה מכך, אותם חשודים ו/או נאשמים ינסו ללמוד כמה שיותר על מצבם המשפטי ויחפשו עו"ד פלילי | עורך דין פלילי מנוסה שיספק להם ייעוץ משפטי מקצועי, כמו גם שילווה וייצג אותם בהליך המשפטי. 

אחת הזכויות שיש לחשודים ונאשמים ואולי גם הזכות החשובה ביותר הינה זכות ההיוועצות בעורך דין. חשוב לזכור שלהתייעצות עם עו"ד פלילי בשלבים הראשונים של ההליך ישנה חשיבות קריטית. ייעוץ משפטי מעורך דין פלילי המכיר את רזי המשפט הפלילי יכול לא פעם להפוך את הקערה על פיה. 

זכות ההיוועצות בעו"ד הוכרה על ידי בתי המשפט כזכות בעלת מעמד עילאי שפגיעה בה עלולה להוביל לפסילה של ראיות ואף לביטול ההליך המשפטי כולו.

אשר על כן וככל שהסתבכתם בפליליים, יש לפנות בדחיפות ל- עו"ד פלילי על מנת שייעץ לכם ויסביר לכם על מצבכם המשפטי.

מעוניינים ב- שיחת ייעוץ עם עו"ד פלילי? מתוך הבנה לחשיבות הייעוץ המשפטי ומתוך רצון טוב לעזור לקהל לקוחותינו, משרד עו"ד פלילי | עורכי דין פלילי אופיר מזר ואיתן כבריאן מספק ייעוץ משפטי ראשוני, באופן מיידי וללא שום התחייבות! להרחבה בנושא ראו ערך: "עורך דין פלילי ייעוץ".

עו"ד פלילי

לחיפוש נושאים באתר:

 

הסתבכתם בפליליים? הוגש נגדכם כתב אישום? צריכים התייעצות עם עו"ד פלילי? זקוקים ל- עו"ד מעצרים? מחפשים עו"ד פלילי מומלץ? משרד עו"ד פלילי | עורך דין פלילי | עורכי דין פלילי אופיר מזר ואיתן כבריאן מלווה ומייצג חשודים ונאשמים בכל סוגי העבירות הפליליות ובכל שלבי ההליך הפלילי – זמינות 24/7 בכל רחבי הארץ.