עורך דין פלילי עבירות איומים

עורך דין פלילי עבירות איומים – עבירת איומים מוגדרת בסעיף 192 לחוק העונשין. על פי הגדרת העבירה, כאשר אדם מאיים על אדם אחר בפגיעה בגופו, בחירותו, בנכסיו, בשמו הטוב או בפרנסתו שלו או של אדם אחר, בכוונה להפחידו או להקניטו, הריהו מבצע עבירת איומים.

המחוקק מתייחס בחומרה רבה לעבירות איומים, ולעיתים, אנשים נורמטיביים שפלטו מילות איום בהיסח הדעת ומבלי להתכוון, מוצאים את עצמם על ספסל הנאשמים. 

יש לציין שעל מנת שתתגבש עבירת איומים, אין צורך שהאדם שכלפיו הופנה האיום, אכן ירגיש מאוים. 

לכן, ככל שנחקרת באזהרה או ככל שהוגש נגדך כתב אישום בעבירת איומים, מומלץ ליצור קשר בדחיפות עם עורך דין פלילי מנוסה, שידע להתמקד בנקודות החשובות שעוזרות לך, שיוכל לסייע לך לעמוד על זכויותיך, ולעיתים, אף יוכל להביא לביטול כתב האישום. 

משרד עורך דין פלילי | עורכי דין פלילי אופיר מזר ואיתן כבריאן מלווה ומייצג חשודים ונאשמים בכל סוגי העבירות הפליליות ובכל שלבי ההליך הפלילי.

עורך דין פלילי
עורך דין אופיר מזר

העונש על עבירת איומים - חוק העונשין

192. המאיים על אדם בכל דרך שהיא בפגיעה שלא כדין בגופו, בחירותו, בנכסיו, בשמו הטוב או בפרנסתו, שלו או של אדם אחר, בכוונה להפחיד את האדם או להקניטו, דינו – מאסר שלוש שנים.

הסתבכתם בפליליים? מחפשים עורך דין פלילי דחוף? צריכים ייעוץ לפני חקירת משטרה? מחפשים עורך דין פלילי מומלץ? משרד עו"ד פלילי | עורכי דין פלילי אופיר מזר ואיתן כבריאן, מלווה ומייצג חשודים ונאשמים בכל שלבי ההליך הפלילי – זמינות 24/7 בכל רחבי הארץ!