עורך דין פלילי בחיפה והצפון

מחפשים עורך דין פלילי בחיפה והצפון? מחפשים עורך דין פלילי מומלץ בחיפה והצפון? עורך דין פלילי אופיר מזר מייצג חשודים ונאשמים בחיפה והצפון, כמו גם בשאר חלקי הארץ, בכל סוגי העבירות הפליליות ובכל שלבי ההליך הפלילי.

עורך דין פלילי אופיר מזר, בוגר תואר במשפטים (LL.B) בהצטיינות יתרה וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל. 

עו"ד פלילי אופיר מזר, החל את דרכו בפרקליטות, שם עסק מקרוב ומתוך המערכת בכל שלבי ההליך הפלילי, החל משלב החקירה, דרך אופן קבלת ההחלטות על ידי רשויות התביעה, ועד לניהול מלא של ההליכים המשפטיים עצמם.

תפיסת עולמו של עורך דין פלילי | עו"ד פלילי אופיר מזר, מבוססת על ההנחה, שעל ידי בניית אסטרטגיה יסודית ואחראית, יחד עם ניהול סיכונים נכון ונחישות חסרת פשרות, ניתן להשיג ללקוח את התוצאה המיטבית. 

הסתבכתם בעבירה פלילית? צריכים עורך דין פלילי דחוף? מחפשים עורך דין פלילי לצורך שחרור ממעצר? הוגש נגדכם כתב אישום? התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, ללא התחייבות! זמינות 24/7.

עורך דין פלילי
עורך דין אופיר מזר

עורך דין פלילי מומלץ בחיפה והצפון

רבים מהלקוחות בחיפה והצפון שמסתבכים בפליליים, רוצים לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי מומלץ בחיפה והצפון, ואולם עולה השאלה מיהו אותו עורך דין פלילי מומלץ שאותו הם מחפשים? בעניין זה יש לזכור שעורך דין פלילי | עו"ד פלילי מסוים יכול להיות מומלץ ומתאים לאדם אחד, אך לא מומלץ ומתאים לאדם אחר.

להלן מספר נקודות מהותיות, שיש לשים לב אליהן כאשר בוחרים עורך דין פלילי:

1. בראש ובראשונה והכי חשוב, מומלץ לכם לשכור עו"ד פלילי שהינו בעל ידע ומומחיות רבה בתחום הפלילי. 

2. מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי שבעברו עבד ברשויות התביעה, ושמכיר לעומק ומקרוב את דרך קבלת ההחלטות על ידי התביעה או הפרקליטות. 

3. על עורך הדין  שלכם להיות בעל יחסי אנוש מצוינים, שכן הרבה פעמים הוא יידרש לנהל שיח ו/או משא ומתן עם גורמים שונים הקשורים בתיק, בניהם קציני משטרה, תובעים ופרקליטים.   

4. חשוב שתהיה כימיה טובה בינכם לבין עורך הדין הפלילי שבחרתם, שכן בתקופה הקרובה אתם הולכים לעבוד הרבה ביחד.

5. על עורך הדין שלכם להיות סבלני וקשוב לשאלות שלכם. בסופו של יום, תפקידו של עורך הדין הוא להציג את הגרסה שלכם ולדבר בשמכם. 

6. עורך הדין שלכם צריך להיות זמין עבורכם באופן אישי, ולא שתצטרכו בכל פעם לעבור שתיים או שלוש מזכירות כדי להשיג אותו. 

7. סמכו על האינטואיציה שלכם – חלק מהלקוחות בבואם לחפש עו"ד פלילי, יחפשו עורך דין פלילי מומלץ או עורך דין פלילי תותח דרך המלצות מחברים, דרך הרשתות החברתיות וכו'. שימו לב שלהתרשמות הישירה שלכם מעורך הדין יש חשיבות רבה, ושהיא לא פחות חשובה מהמלצה של מישהו אחר. לעיתים, אחרי שיחת טלפון קצרה עם עורך דין פלילי מסוים, כבר תוכלו לדעת אם זה עורך הדין שמתאים לכם לעבוד איתו.

8. לסיום, חשוב לומר שאין דבר כזה עורך דין פלילי תותח או עורך דין פלילי מומלץ שמתאים לכולם. אחרי הכול מדובר בהשקפה סובייקטיבית המשתנה מאיש לרעהו – לאדם אחד הכי חשובה הכימיה עם עורך הדין, לאדם אחר הכי חשובה הזמינות והסבלנות של עורך הדין, לאדם נוסף הכי חשוב זה הניסיון של עורך הדין, וכו'.

מחיר עורך דין פלילי בחיפה והצפון

כמה עולה עורך דין פלילי? רבים מהלקוחות בחיפה והצפון שמסתבכים בפליליים שואלים את עצמם כמה עולה עורך דין פלילי, האם יש מחירון עורך דין פלילי, היכן ניתן למצוא עורך דין פלילי זול וכו'. לשאלת המחיר אין תשובה אחת, שכן מחיר של עורך דין פלילי | עו"ד פלילי, אינו קבוע במחירון ומשתנה בין עורכי הדין השונים, בין היתר בהתאם לפרמטרים הבאים:  

1. כמות העבודה הנדרשת בתיק – בעוד שחלק מעורכי הדין נוהגים לחייב לפי שעות עבודה, ישנם כאלו שמעדיפים לחייב את הלקוח בתשלום גלובלי על כל הטיפול בתיק. 

2. רמת מומחיותו של עורך דין פלילי | עו"ד פלילי – ככלל, ככל שעורך הדין מנוסה יותר, ותיק יותר ובעל שם, כך גם המחיר יהיה בהתאם.

3. כמות העומס הרובצת על עורך דין פלילי | עו"ד פלילי באותה התקופה – ישנה חשיבות לרמת העומס שבה שרוי עורך הדין באותה התקופה. לעיתים, ובתקופות רגועות, תהיה לעורך הדין נכונות להתגמש בגובה שכר הטרחה.

כפי שניתן לראות, שכר טרחה של עורך דין פלילי אינו קבוע ומשתנה בין עורכי הדין השונים, ולכן, בטרם תשכרו את שירותיו של עורך דין פלילי מסוים, מומלץ לערוך השוואת מחירים קטנה, בהתאם לפרמטרים שהוזכרו לעיל. 

התייעצות עם עורך דין פלילי בחיפה והצפון

הסתבכתם בעבירה פלילית בעיר חיפה והצפון? זקוקים ל- התייעצות עם עורך דין פלילי בחיפה והצפון? כאשר אדם מסתבך בפליליים אזי ישנה חשיבות רבה לקבל ייעוץ משפטי מקצועי מעורך דין פלילי מנוסה. התייעצות עם עורך דין פלילי ובפרט בשלבים הראשונים הינה קריטית ביותר, שכן רוב ככל הטעויות של חשודים ונאשמים נעשות הן בשל היעדר ייעוץ משפטי מקצועי, והן בשל ייעוץ משפטי כושל. מעוניינים בפגישת ייעוץ עם עורך דין פלילי? משרד עורך דין פלילי | עורכי דין פלילי אופיר מזר ואיתן כבריאן מספק בין היתר שירות של ייעוץ עם עורך דין פלילי, בכל שעות היממה. המשרד מטפל בכל סוגי העבירות הפליליות, בעבירות צווארון לבן ובעבירות אלימות במשפחה.

עורך דין פלילי דחוף בחיפה והצפון

צריכים ייעוץ לפני חקירת משטרה בחיפה והצפון? מחפשים עורך דין פלילי | עורך דין מעצרים לצורך שחרור ממעצר בחיפה והצפון? משרד עו"ד פלילי | עורכי דין פלילי אופיר מזר ואיתן כבריאן מספק שירות של עורך דין פלילי דחוף | עורך דין פלילי חירום בעיר חיפה והצפון, 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

עורך דין מעצרים


משרד עורך דין פלילי בחיפה והצפון | עורכי דין פלילי בחיפה והצפון
אופיר מזר ואיתן כבריאן, מלווה ומייצג חשודים ונאשמים בכל שלבי ההליך הפלילי. הסתבכתם בפליליים? הוגש נגדכם כתב אישום? התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, באופן מיידי וללא התחייבות!