עורך דין פלילי בתל אביב והמרכז

מחפשים עורך דין פלילי בתל אביב והמרכז? מחפשים עורך דין פלילי מומלץ בתל אביב והמרכז? עורך דין פלילי אופיר מזר מייצג חשודים ונאשמים בתל אביב והמרכז, כמו גם בשאר חלקי הארץ, בכל סוגי העבירות הפליליות ובכל שלבי ההליך הפלילי – זמינות 24 שעות ביממה.

עו"ד פלילי אופיר מזר, בוגר תואר במשפטים (LL.B) בהצטיינות יתרה וחבר בלשכת עורכי הדין. 

עורך דין פלילי אופיר מזר, החל את דרכו בפרקליטות מחוז ירושלים (פלילי), שם למד מקרוב ומתוך המערכת, את רזי המשפט הפלילי החל משלב החקירה , דרך אופן קבלת ההחלטות על ידי רשויות התביעה, ועד לניהול מלא של ההליכים המשפטיים עצמם.

תפיסת עולמו של עו"ד פלילי אופיר מזר, מבוססת על הנחת יסוד האומרת שעל ידי בניית אסטרטגיה יסודית ואחראית, יחד עם ניהול סיכונים נכון ונחישות חסרת פשרות, ניתן להשיג ללקוח את התוצאה המיטבית. 

הסתבכתם בעבירה פלילית? מחפשים עורך דין פלילי דחוף? צריכים ייעוץ לפני חקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, ללא תשלום וללא התחייבות! 

עורך דין פלילי

עורך דין פלילי מומלץ בתל אביב והמרכז

רבים מהלקוחות בתל אביב והמרכז שמסתבכים בפליליים, מחפשים לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי מומלץ בתל אביב והמרכז, ואולם עולה השאלה מיהו אותו עורך דין פלילי מומלץ שאותו הם מחפשים? בעניין זה יש לזכור שעורך דין פלילי מסוים יכול להיות מומלץ ומתאים לאדם אחד, אך לא מומלץ ומתאים לאדם אחר.

להלן מקצת הנקודות החשובות שעליכם לשים לב אליהן כאשר אתם בוחרים עורך דין פלילי:

1. בראש ובראשונה, מומלץ לכם לשכור עורך דין פלילי שהינו בעל ידע ומומחיות רבה בתחום הפלילי. 

2. מומלץ ביותר לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי שבעברו עבד ברשויות התביעה, ושמכיר מקרוב את תהליך קבלת ההחלטות על ידי התביעה או הפרקליטות. 

3. על עורך הדין  שלכם להיות בעל יחסי אנוש מצוינים, שכן לא פעם הוא יידרש לנהל שיח ו/או משא ומתן עם גורמים שונים המעורבים בתיק, בניהם קציני משטרה, תובעים ופרקליטים.   

4. חשוב שתהיה כימיה ותקשורת טובה בינכם לבין עורך הדין שבחרתם, שכן בתקופה הקרובה אתם הולכים לבלות הרבה ביחד.

5. על עורך הדין שלכם להיות סבלני וקשוב לשאלות שלכם. בסופו של יום, תפקידו של עורך הדין הפלילי הוא להציג את הגרסה שלכם ולדבר בשמכם. 

6. עורך הדין שלכם צריך להיות זמין עבורכם באופן אישי, ושלא תצטרכו בכל פעם לעבור שתי מזכירות או יותר כדי להשיג אותו. 

7. סמכו על האינטואיציה שלכם – חלק מהלקוחות בבואם למצוא עורך דין פלילי, יחפשו עורך דין פלילי מומלץ או עורך דין פלילי תותח דרך המלצות מחברים קרובים, דרך הרשתות החברתיות וכו'. שימו לב שלהתרשמות הישירה שלכם מעורך הדין יש חשיבות רבה, ושהיא לא פחות חשובה מהמלצה של מישהו אחר. לעיתים, אחרי שיחת טלפון קצרה עם עורך דין פלילי מסוים, כבר תוכלו לדעת אם זה עורך הדין שאתו אתם רוצים לעבוד. 

8. לסיום, חשוב לציין שאין דבר כזה עורך דין פלילי תותח או עורך דין פלילי מומלץ שמתאים לכולם. אחרי הכול מדובר בהשקפה סובייקטיבית המשתנה מאיש לרעהו – לאדם אחד הכי חשובה הכימיה והתקשורת עם עורך הדין, לאדם אחר הכי חשובה הסבלנות והזמינות של עורך הדין, לאדם נוסף הכי חשוב זה הניסיון של עורך הדין, וכו'.

מחיר עורך דין פלילי בתל אביב והמרכז

כמה עולה עורך דין פלילי? רבים מהלקוחות בתל אביב והמרכז שמסתבכים בפליליים שואלים את עצמם כמה עולה עורך דין פלילי, האם יש מחירון עורך דין פלילי, היכן ניתן למצוא עורך דין פלילי זול וכו'. לשאלת המחיר אין תשובה מוחלטת, שכן מחיר של עורך דין פלילי אינו קבוע במחירון ומשתנה בין עורכי הדין השונים, בין היתר בהתאם לפרמטרים הבאים:  

1. כמות העבודה הנדרשת בתיק – בעוד שחלק מעורכי הדין נוהגים לחייב לפי שעות עבודה, ישנם כאלו שמעדיפים לחייב את הלקוח בתשלום גלובלי על כל הטיפול בתיק. 

2. רמת מומחיותו וניסיונו של עורך הדין – ככלל, ככל שעורך הדין מנוסה יותר, ותיק יותר ובעל שם, כך גם המחיר יהיה בהתאם.

3. רמת העומס הרובצת על עורך הדין באותה התקופה – ישנה חשיבות לרמת העומס שבה שרוי עורך הדין באותה התקופה. לעיתים, ובתקופות רגועות, תהיה לעורך הדין נכונות להתגמש בגובה שכר הטרחה.

כפי שניתן לראות, שכר טרחה של עורך דין פלילי אינו קבוע במחירון כלשהו, ומשתנה בין עורכי הדין השונים, ולכן, בטרם תשכרו את שירותיו של עורך דין פלילי מסוים, מומלץ לערוך ולו השוואת מחירים קטנה, בהתאם לפרמטרים שהוזכרו לעיל. בהצלחה!

התייעצות עם עורך דין פלילי בתל אביב והמרכז

הסתבכתם בעבירה פלילית בעיר תל אביב? זקוקים ל- התייעצות עם עורך דין פלילי בתל אביב? כאשר אדם מסתבך בפליליים אזי ישנה חשיבות רבה לקבל ייעוץ משפטי מקצועי מעורך דין פלילי מנוסה. התייעצות עם עורך דין פלילי ובפרט בשלבים הראשונים הינה קריטית ביותר, שכן רוב ככל הטעויות של חשודים ונאשמים נעשות הן בשל היעדר ייעוץ משפטי מקצועי, והן בשל ייעוץ משפטי כושל. מעוניינים בפגישת ייעוץ עם עורך דין פלילי? משרד עורך דין פלילי אופיר מזר מספק בין היתר שירות של ייעוץ עם עורך דין פלילי, בכל שעות היממה. המשרד מטפל בכל סוגי העבירות הפליליות, בעבירות צווארון לבן ובעבירות אלימות במשפחה.

עורך דין פלילי דחוף בתל אביב והמרכז

צריכים ייעוץ לפני חקירת משטרה בתל אביב והמרכז? מחפשים עורך דין פלילי לצורך שחרור ממעצר בתל אביב והמרכז? משרד עו"ד פלילי אופיר מזר מספק שירות עורך דין פלילי דחוף | עורך דין פלילי חירום בעיר תל אביב והמרכז, 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

עורך דין פלילי


עורך דין פלילי בתל אביב והמרכז
אופיר מזר, מלווה ומייצג חשודים ונאשמים בכל סוגי העבירות הפליליות ובכל סוגי ההליכים המשפטיים. הסתבכתם בפליליים? הוגש נגדכם כתב אישום? התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, ללא תשלום!