עורך דין פלילי במרכז

הסתבכתם בפליליים? מחפשים עורך דין פלילי במרכז? מחפשים עורך דין פלילי מומלץ במרכז? עו"ד פלילי אופיר מזר מלווה ומייצג חשודים ונאשמים במרכז, כמו גם בשאר חלקי הארץ, בכל סוגי העבירות הפליליות ובכל שלבי ההליך הפלילי.

עורך דין פלילי אופיר מזר, חרט על דגלו את המטרה להעניק טיפול אישי ויסודי לכל לקוחותיו, תוך שימת דגש רב על דיסקרטיות מוחלטת, מקצועיות חסרת פשרות, ונאמנות ללקוח.

עו"ד פלילי אופיר מזר, החל את דרכו בפרקליטות מחוז ירושלים, שם עסק מקרוב ומתוך המערכת בכל שלבי ההליך הפלילי, החל משלב החקירה , דרך אופן קבלת ההחלטות השונות על ידי רשויות התביעה, ועד לניהול מלא של ההליכים המשפטיים עצמם.

תפיסת עולמו של עורך דין פלילי אופיר מזר, מבוססת על ההנחה, שעל ידי בניית אסטרטגיה יסודית ואחראית, יחד עם ניהול סיכונים נכון ונחישות חסרת פשרות, ניתן להשיג ללקוח את התוצאה הטובה ביותר. 

הסתבכתם בעבירה פלילית? התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, באופן מיידי וללא התחייבות – זמינות 24/7.  

עורך דין פלילי
עורך דין אופיר מזר

עורך דין פלילי מומלץ במרכז

רבים מהלקוחות במרכז הארץ שמסתבכים בפליליים, מחפשים לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי מומלץ במרכז, ואולם עולה השאלה מיהו אותו עורך דין פלילי מומלץ שאותו הם מחפשים? בעניין זה יש לשים לב שעורך דין פלילי מסוים יכול להיות מומלץ ומתאים לאדם אחד, אך לא מומלץ ומתאים לאדם אחר.

להלן מקצת הנקודות המהותיות שעליכם לשים לב אליהן כאשר אתם בוחרים עורך דין פלילי:

1. בראש ובראשונה, מומלץ לכם לשכור עורך דין פלילי שהינו בעל ידע וניסיון מעשי בתחום הפלילי, כמו גם עורך דין שרוב ככל עיסוקו הינו אך בתחום הפלילי.

2. מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי שבעברו עבד ברשויות התביעה, ושמכיר מקרוב את דרך קבלת ההחלטות על ידי התביעה או הפרקליטות. 

3. על עורך הדין להיות בעל יחסי אנוש מצוינים, שכן לא פעם הוא יידרש לנהל שיח ו/או משא ומתן עם גורמים שונים הקשורים בתיק, בניהם קציני משטרה, תובעים, פרקליטים, קציני מבחן ועוד.   

4. חשוב שתהיה כימיה ותקשורת טובה בינכם לבין עורך הדין שבחרתם, שכן בתקופה הקרובה אתם הולכים לעבוד הרבה ביחד.

5. על עורך הדין שלכם להיות קשוב וסבלני לכל השאלות שלכם. בסופו של יום, תפקידו של עורך הדין הפלילי הוא להציג את הגרסה שלכם ולטעון בשמכם. 

6. עורך הדין שלכם צריך להיות זמין עבורכם באופן אישי, ולא שתצטרכו בכל פעם לעבור כמה מזכירות כדי להשיג אותו. 

7. סמכו על האינטואיציה שלכם – חלק מהלקוחות בבואם למצוא עורך דין פלילי, יחפשו עורך דין פלילי מומלץ או עורך דין פלילי תותח או עורך דין פלילי הכי טוב בארץ וכו', דרך המלצות מקרובים, חיפוש באינטרנט ו/או דרך הרשתות החברתיות. שימו לב שלהתרשמות הישירה שלכם מעורך הדין יש חשיבות רבה מאוד, ושהיא לא פחות חשובה מהמלצה של מישהו אחר. בדרך כלל, אחרי שיחת טלפון קצרה עם עורך דין פלילי מסוים, כבר תוכלו לדעת אם זה עורך הדין שאתו אתם רוצים לעבוד. 

8. לסיום, חשוב להדגיש שאין דבר כזה עורך דין פלילי תותח או עורך דין פלילי מומלץ שמתאים לכולם. אחרי הכול מדובר בהשקפה סובייקטיבית המשתנה מאיש לרעהו – לאדם אחד הכי חשובה הכימיה והתקשורת עם עורך הדין, לאדם אחר הכי חשובה הזמינות והסבלנות של עורך הדין, לאדם נוסף הכי חשוב זה הניסיון המעשי של עורך הדין, וכו'.   

מחיר עורך דין פלילי במרכז

כמה עולה עורך דין פלילי? רבים מהלקוחות במרכז הארץ שמסתבכים בפליליים שואלים את עצמם כמה עולה עורך דין פלילי, האם יש מחירון עורך דין פלילי, היכן ניתן למצוא עורך דין פלילי זול וכו'. לשאלת המחיר אין תשובה אחת, שכן מחיר של עורך דין פלילי אינו קבוע במחירון כלשהו ומשתנה בין עורכי הדין השונים, בין היתר בהתאם לפרמטרים הבאים:  

1. כמות העבודה הנדרשת בתיק – בעוד שחלק מעורכי הדין נוהגים לחייב לפי שעות עבודה, ישנם כאלו המעדיפים לחייב את הלקוח בתשלום גלובלי על כל הטיפול בתיק. 

2. רמת מומחיותו של עורך הדין – ככלל, ככל שעורך הדין מנוסה יותר, ותיק יותר ובעל שם, כך גם המחיר יהיה גבוה יותר.

3. מידת העומס הרובצת על עורך הדין באותה התקופה – ישנה חשיבות רבה למידת העומס שבה שרוי עורך הדין באותה התקופה, שכן לעיתים, ובתקופות רגועות, תהיה לעורך הדין הפלילי נכונות להתגמש בגובה שכר הטרחה.

כפי שניתן לראות, שכר טרחה של עורך דין פלילי אינו קבוע ומשתנה בין עורכי הדין השונים, ולכן, בטרם תשכרו את שירותיו של עורך דין פלילי מסוים, מומלץ לערוך ולו השוואת מחירים קטנה, בהתאם לפרמטרים שהוזכרו לעיל. 

התייעצות עם עורך דין פלילי במרכז

הסתבכתם בעבירה פלילית במרכז הארץ? זקוקים ל- התייעצות עם עורך דין פלילי במרכז הארץ? כאשר אדם מסתבך בפליליים אזי ישנה חשיבות רבה לקבל ייעוץ משפטי מקצועי מעורך דין פלילי מנוסה. התייעצות עם עורך דין פלילי ובפרט בשלבים הראשונים הינה קריטית ביותר, שכן רוב ככל הטעויות של חשודים ונאשמים נעשות הן בשל היעדר ייעוץ משפטי מקצועי, והן בשל ייעוץ משפטי כושל. מעוניינים בפגישת ייעוץ עם עורך דין פלילי? משרד עורך דין פלילי | עורכי דין פלילי אופיר מזר ואיתן כבריאן מספק בין היתר שירות של ייעוץ עם עורך דין פלילי, בכל שעות היממה. המשרד מטפל בכל סוגי העבירות הפליליות, בעבירות צווארון לבן ובעבירות אלימות במשפחה.

עורך דין פלילי דחוף במרכז

צריכים ייעוץ לפני חקירת משטרה במרכז? מחפשים עורך דין פלילי | עורך דין מעצרים לצורך שחרור ממעצר במרכז הארץ? משרד עו"ד פלילי | עורכי דין פלילי אופיר מזר ואיתן כבריאן מספק שירות עורך דין פלילי דחוף | עורך דין פלילי חירום במרכז, 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

עורך דין מעצרים


משרד עורך דין פלילי במרכז | עורכי דין פלילי במרכז
אופיר מזר ואיתן כבריאן, מלווה ומייצג חשודים ונאשמים בכל סוגי העבירות הפליליות ובכל סוגי ההליכים המשפטיים. הסתבכתם בפליליים? הוגש נגדכם כתב אישום? התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, ללא התחייבות!