אודות המשרד

משרד עורך דין פלילי | עורכי דין פלילי אופיר מזר ואיתן כבריאן, מהמשרדים הבולטים והמובילים בישראל, עם ניסיון מצטבר של 20 שנים בתחום הפלילי, מלווה ומייצג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בכל שלבי ההליך הפלילי. המשרד עוסק בכל תחומי המשפט הפלילי, ומייצג בכל סוגי העבירות הפליליות – החל מהעבירות הקלות ביותר ועד לעבירות החמורות ביותר.

משרד עורך דין פלילי | עורכי דין פלילי אופיר מזר ואיתן כבריאן מלווה ומייצג את כל סוגי הלקוחות, במקצועיות ובמסירות – ואין זה משנה אם מדובר בעבריין סדרתי, בחבר המשתייך לארגון פשיעה, או באזרח נורמטיבי שהסתבך לראשונה עם החוק.

בין תחומי ההתמחות של המשרד ניתן למצוא: עבירות רצח, עבירות מין, עבירות תקיפה, עבירות סמים, עבירות נשק, עבירות גניבה, עבירות שוד, עבירות סחיטה, עבירות הצתה, עבירות ביטחון, עבירות מרמה, עבירות איומיםועוד,

שלא כמו משרדי עורכי דין רבים אחרים, משרד עורך דין פלילי | עורכי דין פלילי אופיר מזר ואיתן כבריאן עוסק אך ורק בתחום הפלילי – הווי אומר משרד שחי ונושם 24/7 את התחום הפלילי. 

המשרד חרט על דגלו את המטרה להעניק  טיפול אישי ויסודי עבור כל לקוחותיו. כחלק ממאפייני המשרד, ועל מנת לממש מטרה זו, צוות המשרד עובד עם מומחים שונים, כמו גם עובד בצמוד למשרד חקירות פרטיות מהטובים בישראל – מה שמאפשר לעורכי הדין להפוך כל אבן, ולהשיג כל ראייה שעשויה לעזור ללקוח.

עורך דין אופיר מזר

עורך דין פלילי אופיר מזר, בוגר תואר במשפטים בהצטיינות יתרה וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל. עורך דין פלילי אופיר מזר החל את דרכו בפרקליטות מחוז ירושלים (פלילי), הנחשבת לבית הספר הטוב ביותר בישראל למשפט פלילי, שם עסק מקרוב ומתוך המערכת בכל שלבי ההליך הפלילי. 

תפיסת עולמו של עו"ד פלילי אופיר מזר, מבוססת על ההנחה שעל ידי בניית אסטרטגיה יסודית ואחראית, יחד עם ניהול סיכונים נכון ונחישות חסרת פשרות, ניתן להשיג ללקוח את התוצאה המיטבית. עורך דין אופיר מזר מעניק יחס אישי ויסודי לכל לקוחותיו, כמו גם מקפיד להיות זמין עבורם בכל שעה.

עורך דין פלילי אופיר מזר עוסק בכל תחומי המשפט הפלילי, ומייצג בכל סוגי העבירות הפליליות – החל מעבירות קלות ועד לתיקי פשע חמור של רצח, אונס, חבלה חמורה, ועוד.

עו"ד אופיר מזר משמש כיו"ר ועדת נפגעי עבירה של לשכת עורכי הדין, במחוז תל אביב. עורך דין פלילי אופיר מזר מלווה ומייצג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בכל שלבי ההליך הפלילי – זמינות 24/7 בכל רחבי הארץ.

עורך דין פלילי
עורך דין אופיר מזר

עורך דין איתן כבריאן

עורך דין פלילי איתן כבריאן, בוגר תואר במשפטים בהצטיינות יתרה וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל. עו"ד פלילי איתן כבריאן החל את דרכו המקצועית במשרד עורכי דין פלילי בני נהרי, מהטובים בישראל. במהלך השנים נחל עו"ד פלילי איתן כבריאן הצלחות רבות וזיכויים בתיקי פשע מורכבים ומתוקשרים – בניהם תיקים של עבירות רצח, עבירות אונס, ועוד.

עורך דין פלילי איתן כבריאן עוסק בכל תחומי המשפט הפלילי, ומייצג בכל סוגי העבירות הפליליות, החל מעבירות קלות ועד לעבירות פשע חמור של רצח, אונס, תקיפה חמורה, ועוד. 

עו"ד פלילי איתן כבריאן מקפיד לתת יחס משפחתי וחם לכל לקוחותיו, ואין זה משנה אם מדובר בלקוח המשתייך לארגון פשיעה או באזרח נורמטיבי שהסתבך לראשונה עם החוק.

עו"ד איתן כבריאן משמש כיו"ר ועדת עניינים פליליים של לשכת עורכי הדין, במחוז תל אביב. עורך דין פלילי איתן כבריאן מלווה ומייצג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בכל שלבי ההליך הפלילי – זמינות 24/7 בכל רחבי הארץ.

עורך דין פלילי
עורך דין איתן כבריאן

הצלחות המשרד | מן התקשורת

הצלחות המשרד – משרד עורך דין פלילי | עורכי דין פלילי אופיר מזר ואיתן כבריאן מעניק יחס אישי ויסודי לכל לקוחותיו, תוך שמירה על נאמנות ללקוח, דיסקרטיות מוחלטת ונחישות חסרת פשרות. למשרד ישנן הצלחות רבות וזיכויים בתיקים מורכבים ומתוקשרים – לרבות בתיקי רצח, אונס, תקיפה חמורה, ועוד.

להלן חלק קטן מהצלחות המשרד, ומכתבות שפורסמו באמצעי התקשורת:

משרד עורך דין פלילי | עורכי דין פלילי אופיר מזר ואיתן כבריאן מלווה ומייצג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה, בכל שלבי ההליך הפלילי. המשרד זמין ללקוחותיו 24 שעות ביממה, בכל רחבי הארץ!