סנגור פלילי

הסתבכתם בפליליים? צריכים ייעוץ לפני חקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? משרד סנגור פליליעורך דין פלילי | עורכי דין פלילי אופיר מזר ואיתן כבריאן מלווה ומייצג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה, בכל שלבי ההליך הפלילי.

המשרד מעניק יחס אישי ומקצועי לכל לקוח, ואין זה משנה אם מדובר בעבריין סדרתי או באזרח נורמטיבי שזו הסתבכותו הראשונה עם החוק. 

בין עיקר העבירות שבטיפול המשרד ניתן למצוא: עבירות רצח, עבירות אונס, עבירות גניבה, עבירות שוד, עבירות איומים, עבירות תקיפה, עבירות מרמה, עבירות נשק, עבירות סמים, עבירות הסתה, עבירות ביטחון, עבירות הצתה, עבירות החזקה, עבירות סחיטה, עבירות צווארון לבן, עבירות אלימות במשפחה ועוד.

זקוקים לייצוג של סנגור פלילי | עורך דין פלילי? מעוניינים ללמוד על מצבכם המשפטי? התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, ללא התחייבות!

עורך דין פלילי
עורך דין אופיר מזר

סנגור פלילי מומלץ

רבים מהחשודים והנאשמים מחפשים למצוא עורך דין פלילי מומלץ | סנגור פלילי מומלץ שייצג אותם בהליך המשפטי, כמו גם מוכנים להשקיע את מיטב כספם ובלבד שירגישו בטוחים שיש מי שנלחם עבורם בנחישות. עם זאת, למצוא סנגור פלילי מומלץ זו מלאכה לא פשוטה. להלן מספר תכונות | מאפיינים שתרצו למצוא אותם אצל סנגור פלילי | עורך דין פלילי ושיש בהם בכדי ללמד על כך שעורך הדין שמצאתם הוא אכן מקצועי ומומלץ עבורכם:  

  1. סנגור פלילי מומלץ הוא זה שהינו בעל ידע ומומחיות רבה בתחום הפלילי, כמו גם זה שרוב ככל עיסוקו הינו בתחום הפלילי.
  2. סנגור פלילי מקצועי צריך להיות בעל יחסי אנוש מצוינים שכן לא פעם הוא יידרש לנהל משא ומתן מול הגורמים השונים הקשורים בתיק שלכם.
  3. סנגור פלילי מומלץ צריך להיות סבלני וקשוב לבעיות שלכם, שכן תפקידו הוא לייצג אתכם ולדאוג לאינטרסים שלכם. 
  4. רצוי לשכור את שירותיו של סנגור פלילי שעבד בעברו ברשויות התביעה (תביעה משטרתית או פרקליטות) – אחד כזה שמכיר מקרוב את דרך הפעולה ואופן קבלת ההחלטות על ידי התביעה.
  • יש לציין שאין דבר כזה סנגור פלילי שמומלץ ומתאים לכולם. אחרי הכל מדובר בהשקפה סובייקטיבית המשתנה מאדם לאדם. היעזרו במאפיינים שהוזכרו לעיל', חפשו המלצות וחוות דעת על עורך הדין, והכי חשוב, סמכו על האינטואיציה שלכם.

עורך דין מעצרים


הסתבכתם בפליליים? מחפשים עורך דין פלילי | סנגור פלילי? משרד עורך דין פלילי | עורכי דין פלילי אופיר מזר ואיתן כבריאן מלווה ומייצג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה, בכל שלבי ההליך הפלילי – זמינות 24/7 בכל רחבי הארץ!